Sailor Moon R film kinowy

Sailor Moon R film kinowy

Postprzez Chce_zaglosowac » 13 sie 2015, o 19:22

I jak, oglądał już ktoś?
Po trailerze spuchły mi uszy więc jak na razie jestem jak najbardziej na nie, ale może ktoś widział całość i może się wypowiedzieć?
Chce_zaglosowac

Re: Sailor Moon R film kinowy

Postprzez Hellsing » 14 sie 2015, o 20:16

ja oglądałem, rzeczywiście dubbing nie jest doskonały nie mniej zawsze możesz obejżeć sobie wersję z napisami z dubbingiem japońskim;
Anime Eden jest obecnie jedynym polskim wydawnictwem więc nie masz co zadawać pytań o jakość albo chcesz wesprzeć minimum polskiego legalnego rynku w tej dziedzinie albo nie, ten film za miesiac i tak obejżysz na którejś ze stron a tutaj masz pudełko z napisem Toei Animation, płyta dvd z licencja do sprzedaży i wypożyczania + 2 ładne pocztówki pachnące świeżością ;d.
Hellsing

Postprzez Chce_zaglosowac » 19 sie 2015, o 13:22

Przypuszczam, że wersja oryginalna gdzieś na necie by się znalazła, także tego...
Co do jakości to wydaje mi się, że wręcz przeciwnie. Jako potencjalny kupiec mam prawo domagać się dobrej jakości, bo oryginalne pudełko czy pocztówki mnie nie rajcują (wyrosłam już z ekscytowania się zabaweczkami, a nie jestem też taką mega fanką żeby dla samych dodatków wydawać kasę). Wiem natomiast, że to dopiero ich pierwsze wydanie, więc to ich jakoś usprawiedliwia a nie fakt, że są jedyni na rynku.
Natomiast tekst o wsparciu polskiego rynku mnie rozwalił :lol: Mam wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze żeby kupić coś co mi się średnio podoba, bo "rynek"? To już wolę sobie skądś sprowadzić jakieś drobne gadżety anime za tą cenę i być złym i niedobrym człowiekiem co wspiera zachodnie rynki, sorry :P
Ale serio, ktoś kto widział całość może się tu wypowiedzieć jakoś rzeczowo? Jak wyglądają tłumaczenia, czy są np. wierne w stosunku do Polsatu czy do oryginału, czy całość brzmi tak infantylnie jak na trailerze czy jest lepiej/gorzej?
Chce_zaglosowac

Postprzez Inuki » 19 sie 2015, o 18:16

Temat o filmie (i wydaniu) jest tutaj:

viewtopic.php?f=12&t=46
Inuki

Postprzez Chce_zaglosowac » 19 sie 2015, o 20:04

O, no proszę. Pięknie dziękuję :) , wątek można w takim razie skasować.
Chce_zaglosowac

Powrót do Anime