Rumiko Takahashi (Ranma 1/2, InuYasha)

Rumiko Takahashi (Ranma 1/2, InuYasha)

Postprzez Palec Serdeczny » 14 mar 2015, o 16:27

Co sądzicie o anime tej autorki?

Świetnie bawiłem się oglądając Ranmę i teraz gdy kończę InuYashę to seria, pomimo lekkiej powtarzalności klimatu, jest równie genialna :)
Palec Serdeczny

Re: Rumiko Takahashi (Ranma 1/2, InuYasha)

Postprzez CherisEnrico » 14 mar 2015, o 16:37

Jeśli chodzi o Rumiko to Maison Ikkoku. Tylko i wyłącznie. Oglądałem i mógłbym obejrzeć jeszcze 10 razy. Świetna seria, klimat, którego ze świecą szukać gdzie indziej (chyba jedynie podobne do MI jest Kimagure Orange Road). Do tego świetnie piosenki.
Próbowałem też oglądać Urusei Yatsurę, ale mi nie podpadło. Niby fajne, oryginalne postaci, fajne openingi i endingi (podobają mi się te tańce Lum), ale jednak ogólnie brakuje mi pewnej ciągłości i czegoś, co by sprawiało, że chce się oglądać kolejne odcinki.
Inuyasha - dawno temu jakieś odcinki na RTL2. Ranmy nie oglądałem, ale może warto sięgnąć po ten tytuł.
CherisEnrico

Postprzez AtoMan » 14 mar 2015, o 16:40

W UY mam zaległości, ale zarówno MI jak i Ranmę polecam w ciemno. MI trochę czasu potrzebuje na rozkręcenie, Ranma czasem wpada w rutyniarstwo, ale całościowo - tytuły najwyższej próby.
Obrazek
AtoMan

Postprzez sumomo08 » 23 lip 2015, o 10:33

Inuyashę po polsku dobrze by było mieć w swojej kolekcji. Tytuł wart uwagi, stary, ale jary :D . Ranmę oglądałam i może bym kupiła, ale Inuyasha zdecydowanie lepszy o 100%.
sumomo08

Postprzez Daguchna » 21 paź 2015, o 19:50

Ciągle sobie mówię, że się wezmę albo za Ranmę albo za Maisonkę albo za UY, bo kojarzyć żeby nie wyjść na mangowego nieuka to jedno, a znać to drugie, ale damn. Długość mnie jednak odstrasza trochę xD
Daguchna

Powrót do Anime