Shinrei Tantei Yakumo

Shinrei Tantei Yakumo

Postprzez sumomo08 » 23 lip 2015, o 10:50

Obrazek
Dobre shoujo, ale niezwykłe. Tajemnica, duchy, trochę horroru i bardzo mało romansu. Uwielbiam ten tytuł, ma tylko 13 odcinków, a szkoda, bo mogliby pociągnąć dalej. Kto wie może wyjdzie kiedyś drugi sezon, jak autor zakończy mangę. Chciałabym ten tytuł po polsku na DVD, by móc go podziwiać na półce.
sumomo08

Re: Shinrei Tantei Yakumo

Postprzez Ćwierć Poeta » 29 lip 2015, o 06:17

Ale zbieg okoliczności :D Właśnie przed chwilą obejrzałem 5 odcinków pod rząd i muszę przyznać, że to całkiem niezły tytuł, jakkolwiek widziałem serie dużo lepsze. Fabuła mnie nie powaliła, ale podobają mi się niektóre wypowiedzi i teksty, którymi bohaterowie sobie że tak powiem wzajemnie dosrywają :D
Ćwierć Poeta

Re: Shinrei Tantei Yakumo

Postprzez sumomo08 » 1 sie 2015, o 13:10

Ćwierć Poeta napisał(a):Ale zbieg okoliczności :D Właśnie przed chwilą obejrzałem 5 odcinków pod rząd i muszę przyznać, że to całkiem niezły tytuł, jakkolwiek widziałem serie dużo lepsze. Fabuła mnie nie powaliła, ale podobają mi się niektóre wypowiedzi i teksty, którymi bohaterowie sobie że tak powiem wzajemnie dosrywają :D

Dobry tytuł, dlatego szkoda by było go zmarnować i nie zrobić po polsku ;) . Tylko szkoda, że nie ma więcej odcinków. Ale kto wie, może jak autor skończy mangę to wyjdzie drugi sezon. Dobrze by było.
sumomo08

Powrót do Anime